Vyhledávání

řadit podle
ceny     abecedy
DOPORUČUJEME

Kompletní vybavení autoservisů a pneuservisů od vyvažovaček, zouvaček až po hydraulický zvedák. Vše na jednom místě od profesionálů AutoservisníTechnika.cz.

Mercedes-Benz Atego - popis modelu

Mercedes Atego je specialistou na rozvážkovou dopravu na krátké vzdálenosti. Jeho kompaktní rozměry a dobrá ovladatelnost jsou skvělými předpoklady

Spolehlivost

dlouhá životnost podtrhuje spolehlivost vozidel Mercedes Atego. Díky své spolehlivosti jsou vozidla Mercedes Atego vhodnými partnery pro téměř jakékoli použití v oblasti silniční dopravy. Oceňována je zejména dlouhá životnost vozidla a vysoká zůstatková hodnota při prodeji ojetého vozidla.

Hospodárnost

Čtyř a šestiválcové řadové motory jsou charakteristické nízkou spotřebou paliva a spolehlivostí.

Odolnost

Spolehlivá a odolná konstrukce; mnoho komponentů s nízkými nebo dokonce žádnými požadavky na údržbu (např.: vzduchové odpružení)

Bezpečnost

Bezpečnost propracovaná do v každém detailu, od vysokovýkonné brzdové soustavy, osvědčených bezpečnostních systémů, dobrého výhledu a bezpeční kabiny až po světlomety s čirými krycími skly.

Výhody

Atego je kompaktní, hospodárné a přehledné – je ideálním nákladním vozidlem pro rozvážkovou dopravu na krátké vzdálenosti.